9.3.11

Białości

Rzeczy te powstały już jakiś czas temu ale jakoś nie miałam okazji je pokazać.
Sukienkę zrobiłam będąc w ciąży.Oczami wyobraźni widziałam córeczkę ubrana do chrztu w ten śliczny komplecik.Zamierzałam zrobić jeszcze do kompletu kocyk i czapeczkę.Ale maleństwo w brzuchu sprawiło niespodziankę i okazało się być synusiem.I komplet leży spakowany , czeka na jakąś okazje.
A tu jak za zmową w rodzinie i u znajomych same chłopaki się rodzą :)

 
Włóczka to 100% bawełna.Nazwy niestety nie pamiętam.

Pozostając w temacie chrztu.Dla synusia oczywiście tez zrobiłam komplecik do chrztu.
Co prawda na drutach.Lecz niestety nie zostało mi żadnego sensownego zdjęcia na którym było by dobrze widać ów komplet.Jest tylko coś takiego cudowanego,i marnej jakości.Za co przepraszam.Oryginał niestety się nie zachował.


 Kontynuując temat białości.Pokaże jeszcze serwetę w ananaskowy wzorek.Miałam problem ze zrobieniem zdjęcia tak by serweta wyszla w ksztalcie owalu :)
 Jak by kogoś interesowały schematy proszę pisać.

7 komentarze:

Lacrima pisze...

Też chciałam córkę ale mam 2 chłopaków. Jednak będąc w ciąży nie robiłam eszcze dziergadełek tak więc nie było pomyłki:)
Przesliczna sukienieka zostaw dla wnusi:)

Iwona Eriksson pisze...

Piękne słodkożci:)

tina pisze...

Dziekuję :)

*gooocha* pisze...

Masz zdolności! Piękne rzeczy dłubiesz :)

agadzieje pisze...

sukieneczka dech mi zaparła w piersi! cudna.. widac tam Twoje serce i oczekiwanie:)
Serwetki cudne! ja nie mam cierpliwości do szydełka, choc czasami muszę cos wykończyć nim, ale żeby ad A do Z zrobić tak misternego, to hohoho:)

Pozdrawiam
agadzieje.blog.onet.pl

agadzieje pisze...

Witaj
Widziałam i podziwiałam tą sukieneczkę, rok temu - tak się składa , że sama teraz będę potrzebować. Czy masz możliwość udostępnienia mi schematu?? byłabym wdzięczna jeśli możesz. jak się zgodzisz podaję Ci mój adres: m.agga@gazeta.pl

Anonimowy pisze...

Witam. Piękne wykonanie. Pisze Pani, że w kwestii schematów można się z Panią kontaktować. Jeżeli nadal jest taka możliwość to bardzo prosiłabym o przesłanie schematu do serwetki, której zdjęcie jest pod sukieneczką. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Marta Łysio (mumminek@op.pl)